Aktuálně z KJCH

Čerství absolventi

S radostí oznamujeme, že 5. a 6. září 2017 následující studentky a studenti úspěšně absolvovali státní závěrečné zkoušky v bakalářském oboru Jaderná chemie:

Bc. Kristýna Beňová

Bc. Veronika Jeziorská

Bc. Jan Kujan

Bc. Milena Šalplachtová

Bc. Jan Šebesta

Bc. Tereza Šobová

 

Všem gratulujeme.

Dvouletý magisterský obor na KINGS University v Jižní Koreji

Pro držitele titulu Bc. je zde nabídka na dvouletý magisterský jaderný obor na KINGS University v Jižní Koreji. Studijní pobyt je hrazen KINGS University. Více informací mohou zájemci nalézt na sekretariátu KJCH u paní Kotasové. Případné zájemce o studium musí do výběrového řízení nominovat vedoucí katedry prof. John. Uzávěrka pro nominaci je 20. září 2017.

The University of Tokyo Special Graduate Program in Resilience Engineering

Univerzita v Tokyu zahájila online registraci pro Special Graduate Program in the field of Nuclear Engineering and System Inovation 2018. Pro případné zájemce je více informací o nabízeném programu zde.

International Summer School on Nuclear Decommissioning and Waste Management

Ve dnech 11. - 15. září 2017 v italské Ispře koná 9th Edition of the International Summer School on Nuclear Decommissioning and Waste Management, kterou pořádá Nuclear Security Unit (JRC Ispra) ve spolupráci s the International Atomic Energy Agency (IAEA) and Milan University. Nejzašší termín pro registraci případných zájemců je 25. srpna 2017. Registraci je možné provést na https://web.jrc.ec.europa.eu/rem/. Více informací k nahlédnutí zde.

Nabídka ubytování na Hlávkově koleji

Nadace "Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových" i letos poskytne částečnou úhradu kolejného vynikajícím studentům bakalářského, magisterského, doktorandského studia a mladým vědeckým a akademickým pracovníkům. Nabídky se týká uchazečů, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků, jsou nemajetní, nejsou podnikatelé a nemají byt v Praze.

Zájemci nechť se hlásí vedoucímu katedry prof. Johnovi (jan.john@fjfi.cvut.cz)

Všechny aktuality ...

aktualne=active category=default

Zpět na seznam aktualit